O FIRMIE

Rok 1994 to rok narodzin firmy VICTORIA Floral Products. VICTORIA jest polską firmą, która koncentruje swoją działalność na produkcji gąbki florystycznej. Od momentu powstania firma systematycznie i z sukcesem zwiększa zasięg działalności, a jej priorytetem zawsze było spełnianie oczekiwań Klientów przy nieustannym podnoszeniu jakości oferowanych produktów.

Rok 2019/20 jest wyjątkowy – VICTORIA obchodzi Jubileusz 25-lecia.  W ciągu tych lat VICTORIA Floral Products wysunęła się na pozycję lidera branży na rynku polskim i z powodzeniem umacnia swoją pozycję również na arenie międzynarodowej. Dzięki globalnemu zasięgowi VICTORIA zaopatruje przemysł florystyczny w wysokiej klasy artykuły z gąbki florystycznej, a szeroka gama produktów znajdująca się w ofercie firmy pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

VICTORIA z prawdziwą pasją wdraża nowe technologie i wprowadza innowacje, mając na uwadze nie tylko zapewnienie produktów najwyższej jakości, ale również zrównoważony rozwój i ekologię. Dziękujemy, że jesteście z nami od 25 lat!